Colorful Music
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Anime RPG
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 In the rain

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Izabella

Izabella


Mesaje : 94
Data de înscriere : 05/12/2010

In the rain Empty
MesajSubiect: In the rain   In the rain Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 10:58 pm

Ploua cu galeata iar eu ma plimbam printre trandafiri lasand picurii de ploaie sa imi ajunga pana la piele.Era trecut de miezul noptii dar chiar nu mai conta.Am continuat sa ma plimb incet cu capul in jos fara sa ma uit pe unde merg.
Sus In jos
Xepher

Xepher


Mesaje : 3
Data de înscriere : 05/12/2010

In the rain Empty
MesajSubiect: Re: In the rain   In the rain Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 11:18 pm

Fusesem extenuat si adormisem in gradina , nu era nici macar seara cand atipisem , nu stiam cate ore trecusera , dar simteam frigul ce nu se datora doar ploii si mi-am dat seama ca era noapte deja. Nu mi-am deschis ochii , desi picaturile reci se loveau neincetat de trupul meu , nu pot spune ca ma deranja , dar din cauza lor in locul unde eram intins incepusera sa creasca cu rapiditate trandafiri albastri , multi dintre ei infigandu-si ghimpii in pielea mea , albastrul fiind patat de rosu.
Sus In jos
Izabella

Izabella


Mesaje : 94
Data de înscriere : 05/12/2010

In the rain Empty
MesajSubiect: Re: In the rain   In the rain Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 11:23 pm

AM simtit miros de snage..mam indreptat intra colo incet si calma privind inainte de data aceasta.Era deja uda dar nu mai conta.AM ajuns langa trandafiri albastri rupand unul dintre ei privindu-l atenta observand ca era patat de sange.M-am uitat intre trandafiri vazandu-l pe baiat.AM oftat incet continuand sa il privesc si lasandu-ma in jos atingandu-l incet,vrand sa vad daca dormea sau era treaz.Il priveam mai atenta ca prima data ceea ce mi se paruse putin ciudat dar nu mai conta in momentul acesta.
Sus In jos
Continut sponsorizat





In the rain Empty
MesajSubiect: Re: In the rain   In the rain Icon_minitime

Sus In jos
 
In the rain
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Colorful Music :: Camin :: Gradina-
Mergi direct la: