Colorful Music
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Anime RPG
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 World is mine..!

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Kida

Kida


Mesaje : 55
Data de înscriere : 05/12/2010

World is mine..!  Empty
MesajSubiect: World is mine..!    World is mine..!  Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 10:19 pm

Stateam langa fereastra, ascultand muzica rock la maxim. Mda... din clipa in clipa ar fi trebuit sa apara vre-un vecin sa-mi faca reclamatie. Deh..nu-mi pasa. Am pus o mana pe geamul rece, lasand-o sa alunece usor pe sticla, si fredonand incet versurile melodiei. Mi-am trecut o mana prin par, iar brusc m-am uitat la peretii camerei. Da.. trebuia sa redecorez neaparat.
Sus In jos
Izabella

Izabella


Mesaje : 94
Data de înscriere : 05/12/2010

World is mine..!  Empty
MesajSubiect: Re: World is mine..!    World is mine..!  Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 10:22 pm

AM intrat in camin cu castile in urechi ascultand muzica.Urcam incet scarile,foarte incet pentru mine care le urcam una doua.AJungand pana la urma la etaj.Ma plimbam incet pe hol privind camerele.Ma opresc din intamplare la o usa batand de cateva ori.Ma rezem de perete privind tavanul numarand in gand secundele.
Sus In jos
Kida

Kida


Mesaje : 55
Data de înscriere : 05/12/2010

World is mine..!  Empty
MesajSubiect: Re: World is mine..!    World is mine..!  Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 10:27 pm

Cand am auzit bataile...m-am gandit imediat ca erau vecinii. M-am apropiat de usa, cu gandul ca daca imi vor spune sa dau mai incet, nu-i voi asculta deloc! Am apasat pe clanta, deschizand usa.
Nu dau mai incet! Bine? spun hotarat, abea apoi privind-o pe tipa.
Sus In jos
Izabella

Izabella


Mesaje : 94
Data de înscriere : 05/12/2010

World is mine..!  Empty
MesajSubiect: Re: World is mine..!    World is mine..!  Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 10:28 pm

Auzindu-i vocea mi-am indreptat privirea spre el.Am zambit usor amuzata dezlipindu-mi spatele de perete si apropiindu-ma de el rezemandu-ma cu o parte de perete continaund sa il fixez cu privirea.
-Defapt nu ma deranjeaza muzica,am venit sa vad noul vecin.spun dand din umeri.
Sus In jos
Kida

Kida


Mesaje : 55
Data de înscriere : 05/12/2010

World is mine..!  Empty
MesajSubiect: Re: World is mine..!    World is mine..!  Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 10:31 pm

Uimitor! spun ironic. Oh.. atunci presupun ca vrei sa intri, nu? am intrebat-o pe tanara dandu-ma din tocul usii, si aruncand o privire prin camera pentru a ma asigura ca era totul in regula, si ca nu era deranj.
Sus In jos
Izabella

Izabella


Mesaje : 94
Data de înscriere : 05/12/2010

World is mine..!  Empty
MesajSubiect: Re: World is mine..!    World is mine..!  Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 10:33 pm

-Daca nu deranjez.spun pasind in camera baiatului.O privesc mai atenta dandu-mi seama ca era mult mai curat ca la mine.Ma intorc apoi spre baiat zambindu-i usor si calm amintindu-mi ca trebuia si sa ma prezint pana la urma.Sunt Izabella,mai pe scurt Iza.spun.
Sus In jos
Kida

Kida


Mesaje : 55
Data de înscriere : 05/12/2010

World is mine..!  Empty
MesajSubiect: Re: World is mine..!    World is mine..!  Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 10:35 pm

- Nu deranjezi. adaug dupa ce fata intrase. Inchid usa in urma ei, intorcandu-ma pe calcaie spre ea.
- Izabella.. frumos nume. adaug incet. Eu sunt Kida! Incantat.
Sus In jos
Izabella

Izabella


Mesaje : 94
Data de înscriere : 05/12/2010

World is mine..!  Empty
MesajSubiect: Re: World is mine..!    World is mine..!  Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 10:38 pm

-Nu imi place numele meu intreg..spun incet.Incantata de asemenea.spun zambindui stand cu fata spre el rezemandu-ma de perete cum aveam obiceiul tot timpul.
Sus In jos
Kida

Kida


Mesaje : 55
Data de înscriere : 05/12/2010

World is mine..!  Empty
MesajSubiect: Re: World is mine..!    World is mine..!  Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 10:42 pm

Cum am vazut ca fata se rezemase de perete, mi-am adus aminte ca trebuia s-o fac sa se acomodeze.
Hmm.. i-a loc. spun. Sa te servesc cu ceva...?
Sus In jos
Izabella

Izabella


Mesaje : 94
Data de înscriere : 05/12/2010

World is mine..!  Empty
MesajSubiect: Re: World is mine..!    World is mine..!  Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 10:43 pm

-Nu mersi.spun zambind.Stau bine aici.continui privindu-l atenta de data aceasta.
-Si cati ani ai Kida?intreb apoi punandu-mi mainile in buzunarele tricoului.
Sus In jos
Kida

Kida


Mesaje : 55
Data de înscriere : 05/12/2010

World is mine..!  Empty
MesajSubiect: Re: World is mine..!    World is mine..!  Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 10:46 pm

Cred ca... 1..2..5...8...13...18! Da.. 18! Abea impliniti! spun oarecum mandru de mine ca eram major. Dar tu? Cat ai? adaug intreband-o curios.
Sus In jos
Izabella

Izabella


Mesaje : 94
Data de înscriere : 05/12/2010

World is mine..!  Empty
MesajSubiect: Re: World is mine..!    World is mine..!  Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 10:48 pm

-Ctai imi dai?il intreb curioasa si amuzata tot odata.Daca era dupa mine ii dadeam mai mult de 18 dar asta e.Am asteptat curioasa raspunsul lui.
Sus In jos
Kida

Kida


Mesaje : 55
Data de înscriere : 05/12/2010

World is mine..!  Empty
MesajSubiect: Re: World is mine..!    World is mine..!  Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 10:50 pm

- Hmm.. 20? Sau nuu!! Stiuu! 22! Nu? Spune ca am ghicit de rooog! exclam entuziasmat sperand sa-i ghicesc varsta.
Sus In jos
Izabella

Izabella


Mesaje : 94
Data de înscriere : 05/12/2010

World is mine..!  Empty
MesajSubiect: Re: World is mine..!    World is mine..!  Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 10:51 pm

-Defapt sunt mia mica ca tine cu un an.spun razand incet privindu-l.Nu arat de 20 de ani.continui ganditoare.
Sus In jos
Kida

Kida


Mesaje : 55
Data de înscriere : 05/12/2010

World is mine..!  Empty
MesajSubiect: Re: World is mine..!    World is mine..!  Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 10:53 pm

Cu un an? Deci.. 18-1=17 corect? 17 ani?? Puteam sa pariez ca mai mult de 20. spun facand ochii mari.
Sus In jos
Izabella

Izabella


Mesaje : 94
Data de înscriere : 05/12/2010

World is mine..!  Empty
MesajSubiect: Re: World is mine..!    World is mine..!  Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 10:54 pm

-Ba nu..ghinionul tau.spun scotand limba la el copilareste privindu-l.De ce credeai ca am mai mult de 20 de ani?
Sus In jos
Kida

Kida


Mesaje : 55
Data de înscriere : 05/12/2010

World is mine..!  Empty
MesajSubiect: Re: World is mine..!    World is mine..!  Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 10:57 pm

Ah pooooi... imi indrept privirea spre sanii ei, apoi iar la chipul sau. Asa imi pareai.. am adaugat dand din umeri.
Sus In jos
Izabella

Izabella


Mesaje : 94
Data de înscriere : 05/12/2010

World is mine..!  Empty
MesajSubiect: Re: World is mine..!    World is mine..!  Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 10:59 pm

-Daca asta are de aface cu corpul meu te bat.spun scurt urmarindu-i privirea.
Sus In jos
Kida

Kida


Mesaje : 55
Data de înscriere : 05/12/2010

World is mine..!  Empty
MesajSubiect: Re: World is mine..!    World is mine..!  Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 11:03 pm

Nooo.. cu corpul tau nuu. spun grabit si dand rapid negativ din cap.
Sus In jos
Izabella

Izabella


Mesaje : 94
Data de înscriere : 05/12/2010

World is mine..!  Empty
MesajSubiect: Re: World is mine..!    World is mine..!  Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 11:04 pm

-Pacat nu stii sa minti.spun razand lasanud-mi capul pe spate simtind suprafata peretelui.
Sus In jos
Kida

Kida


Mesaje : 55
Data de înscriere : 05/12/2010

World is mine..!  Empty
MesajSubiect: Re: World is mine..!    World is mine..!  Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 11:05 pm

Plec capul in jos, ducandu-mi o mana dupa cap. Da.. fata avea dreptate.
Eiii.. am incercat si eu.
Sus In jos
Izabella

Izabella


Mesaje : 94
Data de înscriere : 05/12/2010

World is mine..!  Empty
MesajSubiect: Re: World is mine..!    World is mine..!  Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 11:06 pm

-Macar ai incercat apreciez.spun chicotind incet.Si ce facem Kida-kun?intreb cruioasa privindu-l.
Sus In jos
Kida

Kida


Mesaje : 55
Data de înscriere : 05/12/2010

World is mine..!  Empty
MesajSubiect: Re: World is mine..!    World is mine..!  Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 11:09 pm

"K-Kida...-kun?"
Stai sa ma gandeeesc.. am dat din umeri, si mi-am dus un deget sub barbie, ganditor.
Sus In jos
Izabella

Izabella


Mesaje : 94
Data de înscriere : 05/12/2010

World is mine..!  Empty
MesajSubiect: Re: World is mine..!    World is mine..!  Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 11:09 pm

-Mia jautat enorm.spun oftand incet privind tavanul de data aceasta.
Sus In jos
Kida

Kida


Mesaje : 55
Data de înscriere : 05/12/2010

World is mine..!  Empty
MesajSubiect: Re: World is mine..!    World is mine..!  Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 11:10 pm

Am spus ca ma gandesc! am replicat eu, afisand o fata nevinovata.
Sus In jos
Continut sponsorizat





World is mine..!  Empty
MesajSubiect: Re: World is mine..!    World is mine..!  Icon_minitime

Sus In jos
 
World is mine..!
Sus 
Pagina 1 din 4Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Sweet Child O'Mine.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Colorful Music :: Camin :: Camere-
Mergi direct la: